O nas

top natura

Top-Natura to hurtownia herbat ziołowych i owocowych, najwyższej jakości. Zaopatrujemy w nasze herbatki sklepy zielarskie i inne podobne. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości naturalnych produktów, pozbawionych konserwantów czy sztucznych dodatków. Dzięki naszym herbatkom, długo można cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem jak i urodą.

Produkty, które oferujemy zrodziły się z pragnienia powrotu do źródła, do natury. Dlatego nasze herbaty są w 100% naturalne, pozbawione sztucznych dodatków jak aromaty, barwniki czy słodziki. W dobie pośpiechu, przetworzonej żywności i związanych z tym wielu chorób, powrót do produktów naturalnych wydaje się nieunikniony.

Nasze produkty, a tym samym owoce natury, potrafią skutecznie zahamować wiele dokuczliwych dolegliwości, a niektóre nawet całkowicie wyeliminować bez korzystania z medykamentów.

Oddajemy w Państwa ręce produkty najwyższej jakości, o którą zadbaliśmy na drodze długotrwałej selekcji. Aby wybrać najlepszych dostawców składników do naszych produktów, odwiedziliśmy wiele miejsc, zlokalizowanych w całej Polsce.

Zaopatrujemy się jedynie u producentów polskich, którzy mają przyzakładowe laboratoria, nieustannie nadzorujące jakość surowców, używanych do komponowania naszych produktów.

W naszej ofercie posiadamy herbaty jednorodne, ziołowe, owocowe oraz mieszane.

Na terenie Krakowa możliwość dostawy produktu tego samego dnia. W wypadku zamówień spoza Krakowa, dostarczamy nasze produkty firmą kurierską.

W naszej ofercie mielony owoc dzikiej róży.

Informujemy Państwa, że wszystkie zamówienia można teraz składać w sklepie internetowym jedynienatura.pl
O naszych produktach

1
Natura
Wszystkie nasze herbatki zawierają jedynie naturalne składniki, pozbawione są sztucznych dodatków w postaci cukru czy aromatów.
2
Używamy polskich surowców najwyższej jakości, pochodzących ze stanu naturalnego lub ekologicznych plantacji potwierdzonych świadectwem jakości.
3
Edukacja
Poprzez nasze działania, staramy się edukować ludzi o właściwościach i zastosowaniu naturalnych produktów w leczeniu i profilaktyce wielu chorób.