Herbaty białe i zielone

zielona herbata sencha

Herbata zielona sencha z maliną i maracują

Orzeźwiająca zielona herbata

Herbata Sencha to jedna z najlepszych herbat zielonych.Jest to wysokiej jakości herbata, która nie ulega procesowi fermentacji. Zaraz po zerwaniu zostaje poddana procesowi suszenia. Dzięki temu zachowuje wiele cennych składników, takich jak polifenole, które w naturalny sposób opóźniają procesy starzenia. Zawiera mikroelementy: wapń,fluor,żelazo,potas i cynk, a także witaminy: A,B1,B2, C,E,K oraz liczne olejki eteryczne.

Herbatka deserowa na bazie zielonej herbaty Sencha, z dodatkiem maliny suszonej i owocu maracui liofilizowanej. Te dodatki podnoszą walory smakowe tej smacznej herbaty.

Skład: herbata zielona Sencha 80%, malina owoc 15%, maracuja 5%

zielona herbata z korzennymi przyprawami

Herbata zielona Sencha - Jesienna

Zielona herbata Sencha z dodatkiem rozgrzewających przypraw

HERBATKA JESIENNA-pomoże Ci przetrwać jesienne chłody i przeziębienia-stawia na nogi. Podstawowym składnikiem herbatki jest herbata zielona SENCHA, która jest jedną z najlepszych herbat zielonych, a także cenna dla zdrowia z uwagi na wiele mikroelementów i witamin.

Pozostałe składniki są tak skomponowane aby w jesienne i zimowe dni pomogły nam przetrwać przeziębienia i postawiły na nogi w jesienne słoty.

Skład:herbata zielona Sencha 80%, przyprawy korzenne 20%: imbir, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa, goździki-w różnych proporcjach,

herbata na nerki

Herbata zielona Sencha -Tonik dla nerek

Herbatka na problemy z nerkami

Podstawowym składnikiem herbaty jest zielona Sencha, która ma wiele właściwości zdrowotnych z uwagi na liczne mikroelementy i witaminy. Pozostałe składniki wyselekcjonowane zostały pod kątem oczyszczania nerek. Jagody jałowca, korzeń mniszka i jedwab kukurydziany są doskonałym środkiem oczyszczającym nerki. Wszystkie toksyny wyjdą z moczem i potem.

Skład: herbata zielona Sencha 60%,jagody jałowca 20%, korzeń mniszka 15% jedwab kukurydziany 5%,

herbata biała z dodatkiem jaśminu

Herbata biała z jaśminem

Biała herbata Pai Mu Tan z dodatkiem jaśminu

Herbata biała posiada wiele składników mineralnych a tym samym wartości odżywczych. Lista zalet dla zdrowia i urody wydłuża się dzięki jaśminowi. Wymienimy tylko niektóre właściwości herbaty jaśminowej: łagodzi stres i napięcie, działa relaksacyjnie.

Herbata jaśminowa pomaga w walce z bakteriami i wirusami. Pomaga odbudować odporność po chorobie i zapobiega infekcjom.

Skład: herbata China Pai Mu Tan 90%, jaśmin 10%.

Na blogu:

herbata na odchudzanie

Właściwości herbatki odchudzającej Mniszkowy Sekret

Naturalna droga do smukłej sylwetki. Herbatka na odchudzanie z mniszka lekarskiego.

herbatka na serce z aronii

Wpływ aronii na serce - herbatka aroniowa

Przybliżamy właściwości owoców aronii oraz jej wpływ na serce człowieka.

wpływ cukru na człowieka

Wpływ cukru na organizm człowieka

Po co nasz organizm potrzebuje węglowodanów, jak dzielimy węglowodany oraz inne przydatne informacje o cukrze w diecie człowieka.