Naturalne sposoby na przeziębienie

W jaki sposób zwalczyć przeziębienie naturalnymi metodami.

dzika róża na grypę

W związku z sezonem przeziębieniowym i coraz większą liczbą ludzi chorych na grypę, o czym codziennie donoszą media, warto jeszcze raz przypomnieć o dzikiej róży i naszej akcji "ZASTĄP CUKIER DZIKĄ RÓŻĄ".

Systematycznie spożywana sproszkowana dzika róża, ratuje nas w okresie nasilonych chorób infekcyjnych. Wystarczy spożywać 2 ziarenka dziennie lub w postaci proszku, 1/2 łyżeczki.

Dzika róża to bardzo bogate źródło witaminy C. A musimy pamiętać, że wit.C to nie tylko odporność ale uczestniczy w wielu procesach, m in. przy jej udziale wytwarza się kolagen. Dzięki właściwemu poziomowi witaminy C w organiźmie, mamy sprawne stawy, "czyste" naczynia krwionośne czy elastyczną skórę. Lista korzyści dla zdrowia, jakie zawdzięczamy witaminie C jest bardzo długa. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą akcją "zastąp cukier dziką różą". Tam można dowiedzieć się więcej o roli wit. C jaką odgrywa w organiźmie i przed jakimi chorobami może nas uchronić.

Mielony owoc dzikiej róży

Przepis na kisiel z dzikiej róży

Przepis na pyszny i zdrowy kisiel z dzikiej róży: 2 łyżki proszku z owoców dzikiej róży, 3 łyżki chłodnej, przegotowanej wody oraz 1 łyżkę miodu. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać w kubeczku i od razu zjadać.

Taka przekąska jest nie tylko pyszna ale i zdrowa.

Trzeba pamiętać, że tak jak w wypadku stosowania ziół, efekty odczuwa się po ok. miesiącu systematycznego stosowania.